نشانی :   امیر کبیر شرقی مقابل حسینیه بنی فاطمه پاساژ 110
  شماره های تماس :   900 500 33 (021)
0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
نوع کالا
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ(اینچ)
کشور سازنده
سال تولید
نوع عرضه
کالا برای:

فروش لاستیک کامیون،لاستیک اتوبوس و لاستیک تریلر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

تریلر

یکی دیگر از مهم ترین دسته های لاستیک مربوط به این بخش یعنی لاستیک کامیون،لاستیک اتوبوس و لاستیک تریلر می باشد که در تمامی صنایع از جمله حوضه انتقال و ترانزیت ،حمل و نقل بین شهری نقش به سزایی دارند.

این دسته از خودروها به دلیل ساختار بزرگتر و قدرتمند تر و همچنین ترددهای بیشتر در شرایط جاده ایی متفاوت لاستیک های مورد استفاده در این گروه باید دارای استقامت بیشتر،تحمل بار بالا،مقاوم در برابر ضایعات جاده ایی و طول عمر مناسب باشند.

در لاستیک های باری و لاستیک های اتوبوسی اندازه تایر با 3 عدد مشخص می شود،عدد اول سه رقمی و بر حسب میلی متر بوده و نشان دهنده بیشترین عرض تایر است.عدد دوم نسبت منظر لاستیک و عدد سوم رینگ مربوطه را بر حسب اینچ نشان می دهد.

شاخص عمق آج لاستیک:در صورتی که لاستیک عمق آج کمی داشته باشد و یا صاف باشد کشانش آن بر روی سطوح خیس و از آن مهم تر قدرت ترمزگیری آن به شدت کاهش می یابد،در ضمن بخاطر ایجاد انعطاف زیاد رویه،جاپای آن بر روی جاده پهن تر شده و گرمای بیشتری در آن تولید می شود.برای نشان دادن زمان تعویض لاستیک با هدف پیشگیری از این نقص،در بیشتر لاستیک ها حداقل 6 علامت در زیر شانه لاستیک حک می شود.

REGROOVABLE وجود این عبارت به مفهوم قابلیت ایجاد شیار مجدد بر روی لاستیک است.در این صورت با سایش آج تا حد عمق آج مجاز ،می توان شیارهای باقیمانده را به کمک دستگاه مخصوص و تا اندازه محدودی عمیق تر و مجدداً از لاستیک استفاده نمود.توجه فرمائید که این کار باید توسط اشخاص مجرب و با دقت لازم انجام گیرد تا از ایجاد صدمه به لاستیک جلوگیری شده،در ضمن ضخامت مناسبی از لاستیک بر روی سیم های ناحیه رویه تایر به عنوان محافظ آن ها در برابر ضربه و زنگ زدگی حفظ شود.

اتوبوس

RETREADABLE این عبارت به مفهوم قابلیت روکش لاستیک پس از فرسایش آج اولیه آن است،مشروط به آنکه از ایجاد صدمات احتمالی به دیواره،منجید و طوقه های لاستیک جلوگیری شده باشد.در صورتی که روکش های لاستیک باری و لاستیک اتوبوسی توسط شرکت های معتبر و با رعایت اصول فنی این کار انجام می شود،می توان از منجید ارزشمند این لاستیک ها با اطمینان کافی به دفعات استفاده نمود.

کامیون

لاستیک کامیون ، لاستیک اتوبوس ، لاستیک تریلر باید دارای آج های مناسب با توجه به نوع کاربرد و منطقه جغرافیایی باشند پس در هنگام خرید لاستیک اتوبوس ، لاستیک تریلر ، لاستیک کامیون حتما به نوع آج یا گل آن توجه داشته باشید.

یکی از خدمات فروشگاه آنلاین پیشران تایر برای این بخش این است که امکان بازدید حضوری برای خرید لاستیک اتوبوس ، لاستیک کامیون و لاستیک تریلر را دارد.

با پیشران تایر مطمئن خرید کنید.

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()