نشانی :   امیر کبیر شرقی مقابل حسینیه بنی فاطمه پاساژ 110
  شماره های تماس :   900 500 33 (021)
0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
نوع کالا
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ(اینچ)
کشور سازنده
سال تولید
نوع عرضه
کالا برای:

لاستیک یزدتایر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک یزدتایر براي وانت،ون،کامیونت بسيار مناسب است و باعث خواهد شد كه هميشه بتوانند به موقع محصولات و كالاها را به دست مصرف كننده و مشتريان برسانند. امروزه يزد تاير توانسته در توليد تاير به خودكفايي برسد.

مقاومت یزدتایر

لاستیک یزدتایر يكي از مقاوم ترين لاستيك ها در جاده هاي ايران است و رانندگان هنگام رانندگي با آن هيچ احساس ناراحتي نخواهند داشت. قيمت مناسب و لاستيك استاندارد مطابق جاده هاي ايران موجب شده كه اكثر رانندگان ترجيح بدهند كه در ماشين هاي خود از اين لاستيك استفاده كنند.

عاج هاي درشت لاستیک یزدتایر

عاج هاي آن موجب شده كه از هر جهت براي رانندگي مناسب باشد و چسبندگي بالا به راننده كمك مي كند تا بتواند در هر زمان حتي در فصول سخت سال كه همان پاييز و زمستان باشد بازهم ماشين را به جلو براند و بدون هيچ مشكلي به مقصد برسد.

لاستیک یزدتایر مناسب چهار فصل

كارخانه لاستیک یزدتایر را براي چهار فصل و براي چهار گوشه كشور طراحي و تهيه كرده است. رانندگان مي توانند با آن به هر نقطه كشور، كالاها و محصولات را حمل كنند و دوباره به نقطه مبداء بازگردند.

لاستیک یزد

 

لاستیک یزدتایر، انتخاب اول رانندگان

به قدري با كيفيت ساخته شده كه رانندگان در ابتدا به سراغ آن مي روند و از آن جايي كه با كيفيت است باعث شده كه رانندگان با رضايت خاطر از آن استفاده كرده و در هر زمان ديگري دوباره به سراغ آن بروند.

نتيجه گيري

لاستیک یزدتایر يكي از بهترين توليدات كارخانجات لاستيك سازي ايراني است و از آن جايي كه كيفيت بالايي دارد اكثر رانندگان دوست دارند كه از آن استفاده كنند و چسبندگي بالا موجب شده كه رانندگان خودروهاي باري نسبت به آن اعتماد بيش تري داشته باشند و در تمام فصول دوست داشته باشند كه از آن استفاده كنند.

 

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()