نشانی :   امیر کبیر شرقی مقابل حسینیه بنی فاطمه پاساژ 110
  شماره های تماس :   900 500 33 (021)
0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
نوع کالا
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ(اینچ)
کشور سازنده
سال تولید
نوع عرضه
کالا برای:

فروش لاستیک وانت-لاستیک ون-لاستیک کامیونت-لاستیک مینی بوس

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

وانت

همه ما همواره شاهد تغییر تکنولوژی دنیا در تمامی زمینه ها و مخصوصا صنعت خودرو بوده ایم،در صنعت ساخت و ساز و حمل و نقل خودروهای باری نقش مهمی را ایفا می کنند چون این دسته از خودرو های همیشه در حال تردد در بین شهرها و جاده های مختلف با شرایط آب و هوایی متفاوتی هستند.انتخاب لاستیک های مناسب برای این دسته از خودروها بسیاز حائز اهمیت می باشند. 

کامیونت

 

 

نکته مهمی در خصوص استفاده از از لاستیک های باری فشار باد در تایر می باشد.تنظیم بودن فشار باد لاستیک نه تنها اهمیت زیادی در دوام،عملکرد و پیشگیری از حوادث مرتبط با لاستیک دارد،بلکه در کاهش مصرف سوخت نیز نقش موثری ایفا می کند.رانندگی با خودرویی که در آن لاستیک ها کم باد هستند مصرف سوخت را تا 20 درصد افزایش می دهد،بنابراین با توجه به اهمیت موضوع به نکات زیر توجه نمایید:

الف-باد لاستیک را همیشه در حالت سرد (دمای محیط 20 الی 25 درجه سانتی گراد)و قبل از حرکت خودرو تنظیم نمایید.

ب-از درجه باد سالم،مطمئن و ترجیحاً نو استفاده کنید.

ج-اگر لاستیک گرم باشد(دمای محیط بالا بوده و یا خودرو بیش از 20 کیلومتر کار کرده باشد) از خالی کردن باد اضافی لاستیک خودداری نمایید.

د-همیشه باد لاستیک را متناسب با بار خود تنظیم نمایید.در حالت حمل حداکثر بار مجاز لازم است فشار باد لاستیک در حالت سرد در حداکثر میزان استاندارد آن تنظیم شود،در این گونه مواقع به حکاکی روی دیواره لاستیک توجه نمایید.

ه-استفاده از گاز ازت به جای هوای معمولی در باد کردن لاستیک تاثیر زیادی در حفظ فشار باد داخل لاستیک داردو در نتیجه لاستیک خنک تر می ماند،به همین دلیل باد کردن لاستیک با این گاز توصیه می شود.

 ون

در این بخش سایت ما به عرضه لاستیک وانت ، لاستیک ون ، لاستیک مینی بوس ، لاستیک کامیونت می پردازیم.

شما می توانید در این قسمت لاستیک های مناسب با نوع نیاز خود را بیابید و در صورت مشاوره و راهنمایی رایگان در خصوص خرید لاستیک ون ، لاستیک وانت ، لاستیک مینی بوس و لاستیک کامیونت با ما در تماس باشید.

با پیشران تایر با خیالی آسوده و مطمئن خرید کنید

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()