نشانی :   امیر کبیر شرقی مقابل حسینیه بنی فاطمه پاساژ 110
  شماره های تماس :   900 500 33 (021)
0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
نوع کالا
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ(اینچ)
کشور سازنده
سال تولید
نوع عرضه
کالا برای:

فروش لاستیک وانت،کامیونت،ون دنا

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک وانت،ون،کامیونت دنا

مختصری از لاستیک وانت دنا:از آنجایی که لاستیک دنا آج دار است و به همین دلیل احتمال سر خوردن ماشین حتی در روزهای بارانی و برفی زمستان،کم خواهد بود و حتی به صفر خواهد رسید.به دلیل همین ویژگی ها است که این لاستیک دنا به تولید انبوه رسیده و اکثر رانندگان کامیون،وانت و ون از آن استقبال کرده اند و این روند همچنان ادامه دارد.

لاستیک دنا یکی از بهترین برندهای ایرانی است که آج دار تولید شده و برای وانت،ون و کامیون مناسب است.لاستیک دنا در کمتر فروشگاهی عرضه می شود،پیشران تایر یکی از عرضه کنندگان مستقیم محصولات این برند می باشد.

لاستیک دنا

لاستیک دنا یکی از بهترین های ایرانی است

لاستیک دنا و تولید انبوه

تنها برندی است که به تولید انبوه رسیده ولی به قدری با کیفیت است که در کمتر فروشگاه ایرانی یافت می شود.برای خودروهای ایرانی مانند وانت،ون و کامیونت بهترین برندی است که می توان در این خودروها استفاده کرد.از آنجایی که عاجدار است به همین دلیل ماسین هایی مانند وانت،ون،کامیونت می توانند از آن استفاده کنند.از آنجایی که لاستیک دنا عاجدار است و به همین دلیل احتمال سرخوردن ماشین حتی در روزهای بارانی و برفی زمستانی،کم خواهد بود و حتی به صفر خواهد رسید.به دلیل همین ویژگی ها است که این لاستیک دنا به تولید انبوه رسیده و اکثر رانندگان کامیون،وانت و ون از آن استقبال کرده اند و این روند همچنان ادامه دارد.

فرمان پذیری عالی خودرو با لاستیک دنا

همیشه دور زدن و عقب و جلو کردن ماشین یکی از حرکات تعیین کننده ای است که رانندگان با آن روبرو می شوند،ولی زمانی که خودروی شما به آن مجهز شده باشد،در این صورت می توانید به راحتی در جاده های برفی در قصل زمستان رانندگی کنید و محصولات را به مشتریان و خریداران تحویل دهید.

به قدری با کیفیت ساخته شده که شرکت اعلام کرده که در صورتی خریداران از لاستیک خریداری شده خود راضی هستند می توانند به نمایندگی ها مراجعه کرده و محصول جدیدی را خریداری کنند.

لاستیک دنا؛تنها یاور راننده در جاده های ایران زمین

عملکرد هر یک از المان های ماشین در زمان سفرهای جاده ای مشخص می شود و به همین دلیل است که سفرهای جاده ای در تعیین نحوه عملکرد قطعات ماشین نقش تعیین کننده ای دارد.لاستیک دنا به قدری با کیفیت است که راننده می تواند در سفرهای جاده ای به آن اتکاء کند.

نتیجه گیری

لاستیک دنا یکی از محصولات تولیدی شرکت های ایرانی است که علی رغم تحریم های شدید اقتصادی؛تولید آن همچنان ادامه دارد . راننده را از هر گونه خطر احتمالی در خصوص لاستیک و تصادف در جاده مصون نگه می دارد.

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()