نشانی :   امیر کبیر شرقی مقابل حسینیه بنی فاطمه پاساژ 110
  شماره های تماس :   900 500 33 (021)
0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
نوع کالا
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ(اینچ)
کشور سازنده
سال تولید
نوع عرضه
کالا برای:

لاستیک کامیون,اتوبوس,تریلر ایران تایر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک ایران تایر یکی از بهترین برندهای ایرانی است که اکثر رانندگان خودروهای جاده ترجیح می دهند که از این محصول استفاده کنند. خودروهای مثل کامیون،اتوبوس،تریلر از آن جایی که همیشه در جاده کالاها و مسافران را جابجا می کنند به همین دلیل لازم است که از محصول با کیفیتی مانند ایران تایر استفاده کنند. 

لاستیک ایران تایر

جابجایی مسافران با لاستیک ایران تایر

خودروهای عمومی مانند اتوبوس، همیشه نسبت به بقیه خودروها حساسیت بیش تری دارند و از آن جایی که ایمنی مسافران اهمیت دارد، به همین دلیل لازم است که خودروهای مسافری را به لاستیک مجهز کرد تا بتوان مسافران را با ایمنی و راحتی بیش تری به مقصد رساند.

لاستیک اتوبوس

جابجایی بارهای بزرگ اندازه با لاستیک ایران تایر در تریلر

خودروهای تریلر بزرگ اندازه هستند و در بخش کشنده این خودرو، شما همیشه ردیفی از لاستیک هایی را مشاهده می کنید که از مبداء تا مقصد در حال حرکت هستند. اکثر رانندگان خودروهای باری و مسافری به دلیل جلوگیری از تاثیر نور خورشید و اثر گرما در اثر حرکت، ترجیح می دهند که شب هنگام ، کالاهای خود را به نقطه مقصد جابجا کنند، ولی لاستیک ایران تایر یکی از بهترین محصولات است که رانندگان خودروهای تریلر دوست دارند که از آن استفاده کنند. 

جابجایی راحت کامیون با ایران تایر

کامیون یکی از خودروهایی است که همیشه، کالاها و محصولات را از نقطه ای به نقطه دیگر جابجا می کند. رانندگان با این محصول می توانند فرمان پذیری خودرو خود را به راحتی کنترل کرده و در کمترین زمان ممکن به مقصد برسند.
لاستیک ایران تایر برای خودروهایی مانند کامیون،اتوبوس،تریلر لازم و ضروری است. هریک از خودروهای یاد شده وظیفه و عملکرد به خصوصی دارند. رانندگان می توانند با ایران تایر با ایمنی و راحتی بیش تری، مسافران و محصولات را از نقطه مبداء به نقطه مقصد برسانند.

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()