نشانی :   امیر کبیر شرقی مقابل حسینیه بنی فاطمه پاساژ 110
  شماره های تماس :   900 500 33 (021)
0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
نوع کالا
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ(اینچ)
کشور سازنده
سال تولید
نوع عرضه
کالا برای:

لاستیک کامیون,اتوبوس,تریلر تراینگل

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک تراینگل چینی برای اولین بار در سال 1976 به بازار داخلی عرضه شد و تا سال 1993 فروش قابل توجهی را تجربه نکرد تا این که هیئت مدیره کارخانه تصمیم گرفت که نحوه طراحی و تولید لاستیک را بازنگری کند و بعد از آن بود که در بخش فروش شرکت اتفاقات خوبی افتاد.

لاستیک اتوبوس تراینگل 

لاستیکتراینگل و عرضه جهانی

کیفیت تراینگل در بسیاری از آزمایشات کارخانجات معتبری مانند گودریچ، گودیر، کاتر پیلار و ولوو مشخص شده و به همین دلیل است که بسیاری از خریداران  و مشتریان در سطح بین الملللی نسبت به خرید لاستیکتراینگل اقدام کرده اند.

فرمان پذیری عالی تریلر با تراینگل

هدایت خودروهای تریلر دست کمی از خلبانی هواپیماهای جنگنده ندارد. رانندگان این نوع خودروها می توانند با آن، خودروی خود را به راحتی در جاده و خیابان هدایت کنند.

هدایت آسان و راحت کامیون با تراینگل

هدایت و راهبری کامیون ها زمانی که کالاو بار سنگین باشد مشکل است ولی با این لاستیک، رانندگان هیچ مشکل را حس نخواهند کرد. رانندگان با آن می توانند در هر مسیری به راحتی تردد کنند.

راحتی مسافران اتوبوس با تراینگل

هر زمانی که از اتوبوس اسم برده می شود. تراکم شدید مسافران در یک فضای بسیار محدود در ذهن متبادر می شود. به همین دلیل حفظ امنیت و راحتی مسافران اتوبوس اولین اولویت شبکه اتوبوس رانی ایران است و رانندگان این وسایل نقلیه می توانند جهت نشان دادن حسن نیت خود نسبت به انجام این امر مهم، خودروهای خود را به آن مجهز کنند.

نتیجه گیری

لاستیک تراینگل یکی از شناخته شده ترین برندهای چینی است که محصولات خود را به ایران هم صادر می کند و در این میان رانندگان خودروهای باری مانند کامیون، تریلر می توانند جهت حفظ ایمنی و راحت سفر کاری خود، ماشین خود را با این لاستیک مجهز کنند

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()